درباره آکادمی دریا ۳۶۰

همه مردم دریا را بعنوان یک تفریحگاه همیشگی جز مقاصد گردشگری خود دارند اما اینکه چقدر از پتانسیل های موجود این سبک گردشگری در داخل ایران استفاده میکنند رابطه مستقیم با فرهنگ سازی در این زمینه دارد که به جرات میتوان گفت در این راستا هنوز هیچ قدمی برداشته نشده است.این درحالیست که تقریبا همه فعالین این صنعت به این موضوع اذعان دارند که مشکل اصلی گردشگری دریایی در ایران عدم اطلاع طیف وسیعی از مردم از امکانات دریایی در ایران است. اینکه چند بار بغیر از شنا یا استراحت و افتاب گرفتن در سواحل دریای شمال یا جنوب از تفریحات بی نهایت دریایی استفاده کرده اید خود به روشنی مشخص میکند که هنوز راه زیادی برای فرهنگ سازی در پیش داریم .
در حال حاضر در ایران تقریبا تمام تفریحات و ورزشهای دریایی که در سرتاسر دنیا وجود دارد را میشود یافت اما اینکه کجا و چگونه خود مشکلیست که در این اکادمی سعی بر مرتفع نمودن ان داریم.شاید ترس از دریا و غرق شدن باعث شده که این موهبت را ازخود یا فرزندانمان بگیریم اما باید به عرضتان برسانیم که با رعایت موارد ایمنی و اعتماد به مربیان مجرب تفریحات دریایی میتوانید بصورت ایمن و همیشگی به دنیایی از تفریحاتی دست یابید که تا الان فقط عده ای اندک از ان بهره مند هستند.
هدف اصلی ما در دریا ۳۶۰ چیزی جز آموزش نیست به همین منظور با راه اندازه اکادمی مجازی دریا ۳۶۰ با عنوان “اکادمی D360 ” سعی بر اموزش مباحث مختلف دریایی با تمرکز بر اشنایی با توانمندی های گردشگری دریایی در داخل ایران، قایق های تفریحی، محصولات و ورزشهای دریایی،نحوه خرید،مشاوره و نقد و بررسی و … خواهیم داشت.
دیگر هدف این اکادمی اموزش اصول اولیه و برای سنین پایه و فرهنگ سازی برای خانواده ها میباشد تا بغیر از ورزشهای روتینی که همیشه برای کودکان در نظر میگیرند مانند فوتبال، والیبال، تنیس، اسکی و…. به ورزشهای دریایی هم به عنوان یک گزینه نگاه کنند. برای رسیدن به این هدف علاوه بر اموزشهای مجازی و تولید محتوا در این زمینه سعی میکنیم بهترین و وورک شاپهای اموزشی برای کودکان را نیز به شما معرفی کنیم.
از سوی دیگر با کمک دوستان دریا۳۶۰ در اقصی نقاط ایران شمارا از دوره های عملی-اموزشی ورزشهای دریایی یا سایر دوره های اموزشی مرتبط با خبر خواهیم نمود تا در صورت تمایل در انها شرکت نمایید.
امیدواریم با راه اندازی این اکادمی بتوانیم قدمهای بلندی در راستای توسعه گردشگری دریایی در ایران برداریم تا جایی که همه مردم ایران بتوانند بغیر از تفریحات روتین در کنار ساحل دریا، دل به دریا زده و هرکس بنا به توانایی خود از این موهبت همیشگی استفاده نماید.
در اخر از تمام فعالین این صنعت دعوت میکنیم تا با ما در این زمینه همکاری کرده و مقالات یا محتوای اموزشی خود را از طریق این اکادمی با همه مردم به اشتراک بگذارند.